Ples a plesová výzdoba - Party-narozeniny.cz

Balónky a dekorace

Ples a plesová výzdoba


Party-narozeniny.cz


Pár tipů a nápadů pro Vaší plesovou dekoraci

Autor Balónky.cz - centrum IBC 02.01.2014 (22:18)

Dekorace Vášho plesu by měla být originální a nezapomenutelná. Zkuste si promyslet zajímavý námět, motiv i barevnou kombinaci. To vše je opravdu důležité. Pokud budete dělat Nebeský ples, tak nemůže mít barevnou kombinaci žluté a zelené, určitě upřednostníte modrou, bílou, popř. smetanovou barvu.

Aby jste si vyzkoušeli, jaká barevná kombinace se Vám libí nejvíce, připravili jsme pro Vás konfigurátory balonkových dekorací. Můžete si vyzkoušet na našich  konfigurátorech různé barevné kombinace Vaší plesové dekorace. Je to jednoduché, rychlé, zábavné a nestojí to vůbec nic. Hlavní výhodou je fakt, že přímo na webu zjistíte, která barevná kombinace se Vám líbí nejvíce a podle toho můžete objednat balonky na výrobu girlandy.

Váš ples může mít různé náměty. Zkuste si v klidu prolistovat naší nabídku, je možné, že najdete inspiraci. Například doplňky na Havajský ples anebo Pirátský ples určitě u nás najdete.

E-shop má v nabídce přibližně 1.500 produktů. Ale není nutné prohledávat a listovat kompletní nabídkou. Stačí si kliknout na hledání podle motivu - najít motiv Ples a máte hotovo.

Pokud si ale chcete vybrat dle vlastních představ - můžete si "poskládat" plesovou výzdobu sami. V tom případě určitě doporučujeme začít položkou "Balónky". Máte na výběr obyčejné pastelové balónky anebo metalické balónky.

Jednoduchou a efektní dekorací jsou fóliové balónky. Například ve tvaru hvězdy. V nabídce je samozřejmě široká nabídka barev.

Popřípadě můžete použít řetězové balónky, pomocí kterých uděláte rychle a jednoduše balónkovou výzdobu. Ale nemusíte si dělat balonkovou dekoraci sami.

Pokud máte zájem, můžeme Vám vytvořit kompletní balónkovou dekoraci na klíč. Ukázky dekorací najdete v sekci balonkové dekorace.

 

Další oblíbenou plesovou dekorací jsou serpentýny a konfety. Pokud se jedná o větší prostor, můžete dekoraci doplnit ještě o další girlandy.

 

Hitem poslední doby jsou vystřelovací konfety. Můžeme Vám nabídnout taky jednobarevné vystřelovací konfety. Takže pokud máte například ples v zlato-červené kombinaci, tak můžeme nabídnout vystřelovací konfety přesně v těchto barvách.

Zajímavým doplňkem na Váš ples můžou být dortové fontány. Například střbrné anebo zlaté, popř. dortová fontána s držákem na láhev.

 

Třešničkou na dortu pro Váš ples může být krásný ohňostroj. A že Vám na něj nezbývá zrovna moc peněz, to vůbec nevadí. Nemusíte volat profesionály. V naší sekci ohňostroje najdete různé druhy kompaktních ohňostrojů, které můžete vzájemně propojit a vytvořit si zcela bezpečný ohňostroj dle Vašich představ.

Popřípadě si můžete vytvořit svůj ohňostrojový nápis - máme totiž v nabídce taky písmena.
Můžeme Vám nabídnout potisk nápisu na balonky, které na plesu použijete.

 

Je pouze na Vás, který z výše uvedených produktů při přípravě Vašeh plesu použijete. Hlavně Vám držíme palce, ať se výzdoba plesu povede :)

 

Balonky s.r.o.

 HOT LINE - 777 000 019