Létající svatební balonky - Party-narozeniny.cz

Svatba

Létající svatební balonky


Party-narozeniny.cz

Chcete mít na Vaší svatbě létající balónky a nevíte jak to zařídit?


Autor Balónky.cz - centrum IBC 13.02.2015 (21:12)

Nevěsty se nás často ptají, zda bychom jim přijeli připravit svatební balónkovou dekoraci. Potřebují několik balonků nafouknutých heliem - jednak jim poslouží jako doplněk při focení a poté je využijí v rámci dekorace samotné svatby.

Bohužel nemůžeme reagovat kladně na všechny tyto dotazy. Není v našich silách vyslat dekorační tým na 150 km dlouhou cestu, aby nafoukl 30 balonků heliem a vrátil se zpět. Tedy - čistě teoreticky je to samozřejmě možné, ale bylo by to docela drahé, takže by to nebylo výhodné ani pro jednu stranu.

Máme ale pro Vás řešení - docela jednoduché a určitě levnější, než platit dekorační tým, který by na místo obřadu cestoval několik set kilometrů.

Helium Balloon Time

Připravili jsme pro Vás jednorázové balení helia, kterým jednoduše nafouknete svatební balonky přímo v den Vaší svatby. Helium zakoupíte na e-shopu Balonky.cz, a to v sekci Helium.

V setu je helium, 50 anebo 30 balonků (záleží na balení, které zakoupíte) a provázek. Navíc můžete z e-shopu dostat další balonky jako dárek zdarma. Balonky, které by jste chtěli dostat vyberete právě v sekci ZDARMA a poté napíšete do kolonky Poznámka na konci objednávky.

Pokud se rozhodnete využít jednorázové balení helia, přečtěte si prosím několik informací ohledně nafukování heliem. Připravili jsme je pro Vás v článku Nafukování balonků heliem

 

Přejeme krásnou zábavu :)

 

Balonky.cz

HOT LINE 777 000 019