První narozeniny Vaší holčičky - Party-narozeniny.cz

Dětská párty

První narozeniny Vaší holčičky


Party-narozeniny.cz

Ještě máte v živé paměti Váš odjezd z porodnice s malým miminkem a najednou se blíží první narozeniny. Nevíte jak na to?


Autor Balónky s.r.o. 16.10.2013 (09:17)

Nedílnou součástí správné dětské oslavy je její dekorace. A to jste na správné adrese. V nabídce našeho e-shopu najdete kompletní sortiment pro dekoraci Vaší oslavy prvních narozenin.

 

Jelikož slavím pouze rok, naše malá princezna patrně ještě nemá své vyvolené postavičky, které by ráda viděla kolem sebe. Takže můžeme zvolit neutrální růžový motiv.

První narozeniny - řetězové balónky

Určitě začneme tím nejlevnějším produktem - balonky. Můžeme použít pouze jednoduché jednobarevné balonky v holčičí barvě - např. světlá růžová, tmavší růžová, levandulová atd. To je pouze otázkou Vaše vkusu.

Na výrobu girland do prostoru můžeme použít řetězové balónky v růžové a bílé kombinaci. Je to jednoduché a rychlé.

Připravili jsme pro Vás balónky s číslovkou. Můžou mít buď klasický potisk s číslovkou 1 anebo obrácený potisk. Ty s obráceným potiskem můžeme taky využít k výrobě balónkových girland.

První narozeniny - balónky s číslovkou

Motiv prvních narozenin můžete zdůraznit velkou růžovou jedničkou - jde o fóliový balónek s výškou 86 cm. Nepřehlédnutelná jednička krásně doplní motiv prvních narozenin.

 

První narozeniny - balónek fóliový číslovka

A dostáváme se ke stolování. Připravili jsme pro Vás neutrální motiv roztomilého růžového slona s deštníkem. V tomto motivu najdete v naší nabídce kompletní stolování - ubrus, ubrousky, kelímky, talíře atd. Nevynechali jsme ani doplňky jako jsou pozvánky anebo balící papír.

Jelikož na motivu není číslovka 1, nechali jsme ho v neutrální sekci Dětská párty holčičí

První narozeniny - ubrus, ubrousky atd.

Pomalu se dostáváme k dortu a dortovým svíčkám. Pokud jste zastáncem tradiční dortové svíčky, tak můžeme nabídnout přímo číslovku jedna s růžovým motivem v sekci Dortové svíčky.

Anebo můžete zvolit dortovou fontánu s motivem 1. narozeniny.

První narozeniny - dortová fontána s číslovkou 1

Pokud připravujete oslavu prvních narozenin, nemusíte dlouze brouzdat v nabídce našeho e-shopu a hledat vhodné produkty. Stačí zvolit vyhledávání produktů podle motivu a zvolit motiv 1. narozeniny holčičí. Pod tímto motivem najdete vše, co budete potřebovat.

Přejeme krásnou zábavu a malé princezně vše nejlepší :)

 

Balónky s.r.o.

 

HOT LINE 777 000 019