Profil společnosti - Party-narozeniny.cz

Profil uživatele

Grand Agency (6dance s.r.o.)


Grand Agency je agentura, která se zaměřuje na organizaci společenských událostí.

Grand Agency je agentura, která se zaměřuje na organizaci společenských událostí, jako jsou například svatby, maturitní plesy, narozeninové oslavy nebo výročí.

 Naším cílem je udělat z každé akce nevšední a nezapomenutelný zážitek. Nabízíme Vám spolupráci s týmem zkušených odborníků, široký výběr dodavatelů a velké množství lokalit, kde by se Vaše akce mohly konat. Naše práce vychází z několikaleté zkušenosti s pořádáním společenských událostí všech druhů.

Originalita, preciznost a kreativita jsou zásady, kterými se řídíme. Můžete se tedy spolehnout, že bude postaráno nejen o Vás ale i Vaše hosty. Zajistíme jakoukoliv událost ve Vámi požadované míře, tedy od menší spolupráce a pomoci až po veškerou organizaci a kompletní realizaci. Není pro nás problém připravit akci pro jakýkoliv počet lidí, pro Čechy či cizince. Ke všem přistupujeme přátelsky a individuálně.

Společně s týmem odborníků a znalců oboru Vám připravíme zážitek, na který, jak pevně věříme, budete s radostí vzpomínat Vy i Vaši přátelé. 

Aktuality a fotografie naleznete na našich FB stránkách 

https://www.facebook.com/pages/Grand-Agency/633849433299947Není Vám něco jasné? Všechny fotografieKontaktMapa