Profil společnosti - Party-narozeniny.cz

Profil uživatele

Lada Baladová Svatební Fotografie


Mojí specializací jsou především svatby, kterým se na profesionální úrovni věnuji už více jak 12 let

Absolventka Pražské fotografické školy působící od roku 2008 na profesionální úrovni se zaměřením na originální svatební fotografie.
Focení svateb mě velice baví a chtěla bych aby bavilo i Vás . Mým cílem je vytvořit uvolněné fotografie, ze kterých jde cítit svatební nálada:) Věnuji se fotografování těhulek , rodin, dětí , párů, portrétů a v neposlední řadě projektům Glamour by LR. Jsem ráda, že mohu dělat práci, která mne baví a naplňuje.

 

Možná to zní jako klišé, ale mám opravdu ráda onu romantickou atmosféru zachycující v tento den Vaši jedinečnost a Vaši opravdovou lásku, která obklopuje Vás dva.. Každá svatba je intimním pohledem do života Vás dvou, rodiny nevěsty a ženicha. Proto je mým cílem pracovat spíše tiše z povzdálí tak, abych zachytila Vaše spontánní okamžiky, něhu a štěstí... Budu ráda, pokud Vás mé fotografie i po letech vrátí zpět do Vašeho dne a připomenou Vám vše, co jste společně v tento den zažili..

Tak jako je každá svatba originál tak i já se snažím přistupovat ke každému svatebnímu páru individuálně, proto upřednosnuji osobni schůzku na které společně probereme všechny podrobnosti , představy a požadavky . Fantazii se meze nekladou. Proto budu ráda, když mi při fotografováni pomůžete a připojíte se s vlastními nápady,nebo pomůžete s výběrem netradičního místa tak, abychom společnými silami vytvořili fotografie takové jaké jste si je vysnili.Není Vám něco jasné? Všechny fotografie