Profil společnosti - Party-narozeniny.cz

Profil uživatele

LaFlora.com


LaFlora.com je internetový obchod se zaměřením na prodej čerstvých kytic. Doručujeme do více jak 120 zemí světa.

LaFlora.com je společnost, která poskytuje služby koncovým zákazníkům a floristům z celého světa. Provozujeme internetový obchod se zaměřením na prodej čerstvých kytic. Kytice doručujeme do více jak 120 zemí světa. Objednáváte kytici na poslední chvíli? Nic se neděje, Vaši kytici můžeme doručit už následující pracovní den. Zúročili jsme více jak 20 let zkušeností v oblasti nákupu a prodeje květin a vyvinuli systém pro partnerské květinky, který jim umožňuje prodávat květiny online. LaFlora.com každý den rozdává lidem radost a úsměv.

Časy doručení ČR

Pracovní dny

Objednané zboží (kytice a další doplňkové zboží) můžeme nejdříve doručit za 3 hodiny od objednávky, pokud je objednávka přijata a zaplacena do 16:00.

 

Víkendy a státní svátky

Objednané zboží (kytice a další doplňkové zboží) můžeme o víkendu a ve státní svátek doručit, pokud je objednávka přijata a zaplacena nejpozději do 16:00 v pracovní den předcházející víkendu nebo státnímu svátku, kdy chcete kytice doručit.

 

Časy doručení do zahraničí

 

pondělí - sobota

Kytice vám doručíme do jakékoliv země ze seznamu zemí v menu „kytice do zahraničí“. 

Je zapotřebí, aby byla objednávka přijata a zaplacena nejpozději do 12:00 hodin v pracovní den ČR předcházející dni, kdy chcete kytici doručit.

 

neděle

V neděli není možné kytice doručit.

 

https://cz.laflora.comNení Vám něco jasné? Všechny fotografieKontaktMapa

Otvírací doba


nonstop