Profil společnosti - Party-narozeniny.cz

Profil uživatele

Svatební fotograf Tomáš Dolejší a Lukáš Konvička


Fotografujeme svatby v České republice i zahraničí již od roku 2007

Při fotografování se snažíme co nejméně zasahovat do vašeho svatebního dne a nechat tak volný průběh všem událostem. Díky tomu jsme schopni zdokumentovat vaši svatbu takovou, jakou jste ji chtěli mít vy a ne jakou si ji představoval fotograf. Samozřejmě vás při portrétním fotografování nasměrujeme a vše zařídíme, aby fotografie vypadaly skvěle. Stejně tak si zorganizujeme skupinové focení vás a vašich svatebních hostů.

Máme rádi přirozené fotografie, jedinečné momentky a uvolněné snímky bez složitého pózování. Při focení budeme vycházet z toho, co je vám příjemné a co je pro vás přirozené. Nebudeme vás nutit do předem vymyšlených póz. Naším cílem je, aby pro vás bylo portrétní focení zábava a abyste si svůj svatební den co nejvíce užili.

Z výše uvedeného logicky vyplývá, že preferujeme celodenní fotografování, od ranních / dopoledních příprav až po odpolední / večerní zábavu. Jen díky tomu můžeme poskytnout svatební fotografie, které budou nejen výjimečné, ale budou především vyprávět váš svatební příběh.Není Vám něco jasné? Všechny fotografie