3D balonky - Party-narozeniny.cz

Balónky a dekorace

3D balonky


Party-narozeniny.cz


Jsou krásne, jednoduché a elegantní. Zkuste dekoraci s novinkou - 3D balonky.

Autor Balónky.cz - centrum IBC 15.11.2017 (13:03)

Balónky 3D - jak název napovídá - jsou třírozměrné fóliové balónky. Jsou zajímavým doplňkem pro jakoukoliv dekoraci. V nabídce jsou v jednobarevné variantě, ale taky s dětským motivem.  Je možné je nafukovat vzduchem  - v tom případě je používáme jako vísící dekoraci. Při nafukování heliem budou samozřejmě létat.

Spiderman 3D balonek

Všechny 3D balonky mají samouzavíratelný ventil. V případě nafukování vzduchem nafukujte ruční pumpou. Teoreticky je možné nafouknout balonky taky pusou, ale je nutné použít brčko na pití. Vsunete ho totiž do nafukovacího ventilu a přes brčko můžete nafukovat. Po nafouknutí se balonky sami uzavřou a vzduch zůstane uvnitř. Přesto můžete balonky průběžně dofukovat, což prodlužuje možnou dobu použití balonků.

Star Wars balonek 3D

 

 

Jsou sice dražší než klasické latexové balónky, ale jejich výhodou je kvalita a nepropustnost. Fóliové balónky nafouknuté vzduchem Vám vydrží několik měsíců bez výrazných změn. V případě, že fóliový balónek nafouknete héliem, můžete počítat s tím, že Vám bude létat přibližně 14 dnů, přičemž tvar nezmění cca 7 dní.

Kompletní nabídku 3D balonků najdete na stránkách e-shopu Balonky.cz

Přejeme krásnou zábavu

Balonky.cz

HOT LINE - 777 000 019