Helium na mluvení - Party-narozeniny.cz

Zábava pro Vaší párty

Helium na mluvení


Party-narozeniny.cz


Je helium do balonků vhodné jako helium na mluvení? Je to "to stejné" helium? To je častá otázka našich zákazníků. Zkusíme dnes na ní odpovědět.

Autor Balónky.cz - centrum IBC 24.12.2017 (11:35)

Ano, je to pořád to stejné helium. Helium je přírodní plyn, který se získává z ložisek zemního plynu. Nevýhodou je jeho vysoká cena.

Helium se využívá v různých odvětvích průmyslu (chemický průmysl, hodinářství), ve zdravotnictví a pro nafukování balonků. Možnosti využití helia určuje i jeho čistota. Při využití v průmyslu a ve zdravotnictví je požadována vysoká čistota helia, zatímco pro nafukování balonků se používají tzv. balonplyny. 

Každý dodavatel technických plynů si pojmenoval helium pro nafukování balonků sice jinak, ale v zásadě se jedná o stejné směsi. Pro účely nafukování balonků bohatě postačí.

Toto helium má vliv i na změnu hlasu, takže je to přesně to "helium na mluvení".  Helium můžete zakoupit na Balonky.cz v sekci helium popř. helium set.

Pozor - helium je primárně určeno k nafukování balonků, nikoliv k jeho inhalaci. Věnujte prosím pozornost informacím v článku Nebezpečné helium?

Přejeme skvělou zábavu

 

Balonky.cz

HOT LINE 777 000 019

 

 

 

 

Je to ale jediný bezpečný plyn, kterým můžeme nafouknout létající balonky.

Další jeho vlastností je změna hlasu při inhalování helia.