Jak připevnit balonky na plastovou tyčku - Party-narozeniny.cz

Balónky a dekorace

Jak připevnit balonky na plastovou tyčku


Party-narozeniny.cz


Helium je docela drahá záležitost a proto zákazníci stále častěji využívají plastové držáky na balonky. Ale jak ty balonky na držáky vlastně připevnit? Dnes Vám poradíme, jak na to :)

Autor Balónky.cz - centrum IBC 07.04.2015 (11:51)

"A máte ty plastové tyčky (úchyty, paličky)?" - tak se stále častěji ptají naši zákazníci. Váhají jak je mají pojmenovat a už vůbec neví, jak je vlastně mají použít. Plastové držáky (tak se správně toto příslušenství jmenuje) najdete v e-shopu Balonky.cz v sekci Pumpy a příslušenství.

Ve stejné sekci najdete i rychlovazače na helium anebo pumpy a kompresory. Prostě vše, co potřebujete k nafukování balonků. Helium je ve speciální sekci.

V tomto článku Vám ukážeme krok za krokem, jak připevnit balónek na plastový držák.

1/ balónek nafoukneme do klasického tvaru. Pozor - tvar musí být oválny, nikoliv hruškovitý. Jakmile budete nafukovat do hruškovitého tvaru, znamená to, že balonky přefukujete a můžou Vám prasknout.

Plastová tyčka na balónek

 

2/ K balónku přiložíme plastový košíček, který je součástí plastového držáku. Konec balónku umístíme do bočního otvoru a natáhneme.

 

plastová tyčka na balónek

 

3/ Konec balonku protáhnete do protějšího bočního otvoru, zaseknete a pod košíčkem protáhnete konec balonku zpět do prvního bočního otvoru - tím konec balonku zafixujete v prvním otvoru.

 

palička na balonky

 

4/ Košíček umístíte na plastový držák a máte hotovo :)

nafukování balonků na plastový držák

 

Na plastový držák připevňujte pouze balonky nafouknuté vzduchem. Pokud balonky nafukujete heliem, použijte na uzlování rychlovazače na helium.

 

Všechny výše uvedené produkty najdete na e-shopu Balonky.cz anebo Narozeniny-party.cz

 

Balonky.cz

HOT LINE 777 000 019