Která sklenice je moje? - Party-narozeniny.cz

Přípravy na Vaší párty

Která sklenice je moje?


Party-narozeniny.cz


Párty je již v plném proudu a děti pobíhají kolem stolu. Vlastně nikdo již na svém původním místě nesedí. Pohoštění střídá zábavu a naopak. A v nastalém zmatku ani nevíme, která sklenice je právě ta naše.

Autor Balónky.cz - centrum IBC 04.04.2015 (22:02)

Na té správné párty se lidé baví, střídají místa na sezení, tančí a odbíhají k jinému stolu. A proč ne, je to přece párty a lidé se chtějí bavit a ne sedět na jednom místě. Pokud ale na svém místě zanechají svojí sklenici, určitě po návratu zaváhají a na chvilku o "své" sklenici zapochybují. Tak jim to zkusme usnadnit. Máme hned několik možností.

1/ na trhu existují barevné nálepky, které jednoduše nalepíte na sklenice. Nálepku si každý z hostů může podepsat. Pokud je chcete zakoupit, stačí kliknout na Balonky.cz a v sekci Párty doplňky nálepky na sklenice najdete.

Nálepky na skleničky

2/ Pokud chcete být originální, můžete použít fixy na sklo a na každou sklenici napsat jména hostů. Určitě je to potěší. Ale pozor při výběru fixy. Jsou různé druhy, tak vybírejte fixy, které se odstraňují líhem. Jsou i takové, které se dají odstranit suchým hadříkem popř. vodou. A takové fixy by náš nápis po dobu celé párty neudržely.

3/ Další možnost je jednoduše rozdat různobarevná brčka. To by orientaci hostů mohlo výrazně usnadnit :)

značkování sklenic

4/ Pokud máte brčka pouze v jedné barvě, nevadí. Z barevných papírů vyrobte malé vlaječky, které připevníte na brčka. Na každou vlaječku opět napíšete jména hostů.

5/ Barevné papírové jmenovky nemusíte připevnit pouze na brčka. Dalším vhodné umístění je ve spodní části koktejlové sklenice.

6/ Místo barevných papírků můžete použít barevné stuhy, které ozdobně uvážete kolem koktejlových sklenic.

Přejeme skvělou párty :)

 

Balonky.cz

HOT LINE 777 000 019