Ohňostroje a jejich použití - Party-narozeniny.cz

Zábava pro Vaší párty

Ohňostroje a jejich použití


Party-narozeniny.cz


Zkuste si sestavit Váš originální ohňostroj - od malého zahradního až po velkou kompaktní sestavu.

Autor Balónky.cz - centrum IBC 10.11.2013 (15:30)

Ohňostroje a jejich použití

 

Taky se bojíte ohňostrojů? Jako dítě jsem je milovala, ale následně jsem se bála je používat. Reportáží o hrátkách s pyrotechnikou se smutným koncem bylo opravdu dost. Ale doba naštěstí pokročila a pokud se vyhneme vyšším kategoriím, tak se můžeme pobavit u skvělého ohňostroje za slušnou cenu. Kompletní nabídku najdete na www.balonky.cz v sekci Ohňostroje

 Ohňostroj Vulkán

Pokud chcete krásné zakončení Vaší párty obohatit právě o ohňostroj, nemusíte volat profesionály a bát se ceny. Stačí si v klidu prohlídnout naší nabídku a vybrat si ten správný pro Vás. Můžete začít obyčejnou malou fontánou, která chrlí oheň cca do výšky dvou metrů. Většina našich produktů má na detailu karty taky svoje video, takže není to krok do neznáma. Víte co Vás čeká. Tyto menší ohňostroje se pohybují v řádech desítek korun a potěší hlavně děti.

Bengálský oheň

Další zajímavou částí naší nabídky jsou bengálské ohně. Zajímavá je hlavně skutečnost, že se dělí podle barev. Takže si můžete nakoupit bengálské ohně podle barvy Vaší párty. Chcete párty do modrého odstínu? Není problém. Modrý bengálský oheň můžete zapíchnout kolem a v jeden moment za pomocí přátel zapálit například 4 ohně. Určitě tento zážitek bude mít úspěch.

Bouchací kuličky

Malé caparty můžete pobavit bouchací kuličkou anebo petardou. Petardy jsou dokonce v nabídce s motivem Spidermana a bouchací kuličky mají tvar klasické starodávné černé bomby :)

Pomalu se dostáváme k další zajímavosti - svítící písmena. Novinka na českém trhu si již získává své fanoušky. Napsat jméno oslavence anebo číslovku narozenin či název společnosti na firemní párty - to se jen tak nevidí.

Svítící písmena

A na závěr tady máme to nejlepší - kompatní ohňostroje. A jsou úžasné. Stačí zapálit jeden provázek a kompaktní ohňostroj vše vyřeší za Vás. Vy stojíte v bezpečné vzdálenosti a jenom si užíváte tu nádhernou podívanou. Začínají na počtu 16-ti ran a končí na počtu 64 ran. Ale pozor!  To vůbec neznamená, že Váš nejdelší ohňostroj nutně musí mít 64 ran. Máte jedinečnou možnost sami rozhodnout o délce ohňostrojů. Unikátní systém Pyrolink totiž umožňuje jednotlivé ohňostroje napojit na sebe. Takže Váš ohňostroj může mít klidně 216 ran - je to pouze na Vás.

Kompaktní ohňostroj

U některých druhů je již pyrolink přibalený, v jiných případech ho musíte přikoupit. A ještě jedna poznámka. Sami rozhodnete o tom, zda se jednotlivé ohňostroje budou odpalovat postupně za sebou, anebo se odpálí najednou. Rozhodujete o tom pouze Vy.

V případě zapojení šňůry Pyrolink do černé zásuvky na ohňostroji a druhý konec zapojíte do černé zásuvky na druhém ohňostroji, tak se oba dva ohňostroje zapálí součastně. Když zapojíte Pyrolink do červené zásuvky u prvního ohňostroje a u druhého ohňostroje zapojíte konec Pyrolink do černé zásuvky, tak se ohňostroje zapálí postupně za sebou.

Délka pyrolinku je 50 cm. Můžete je napojit i vzájemně na sebe, ale maximálně 4 ks - t.j. celkem dva metry. Jinak počet ohňostrojů je neomezený. Záleží pouze na Vás, jak velký ohňostroj si budete chtít poskládat.

Kompaktní ohňostroj červený

A závěrem máme pro Vás ještě jednu možnost - ohňostroj podle barvy. Chcete pouze modrý anebo červený? Není problém. Máme v nabídce i jednobarevné ohňostroje. Hodí se určitě v situaci, kdy chcete například modrou párty. Modrý ohňostroj na konci bude určitě stylový.

A že má Vaše firma zelené logo? Tak to Vás určitě osloví možnost udělat na konci Dne otevřených dveří zelený ohňostroj. Tak do toho - fantazii se meze nekladou.

Na každém balení najdete návod na použití. Většinu našich ohňostrojů najdete na videoukázkách na našem kanálu youtube wwwbalonkycz anebo přímo zde ve videogalerii.

 

Přejeme hezkou zábavu

 

Balonky s.r.o.

HOT LINE 777 000 019