Párty plakáty - Party-narozeniny.cz

Balónky a dekorace

Párty plakáty


Party-narozeniny.cz


Pár poznámek ohledně párty plakátů :)

Autor Balónky.cz - centrum IBC 05.11.2016 (22:31)

V podstatě ke každému motivu najdete v našem e-shopu Balonky.cz také párty plakáty. Někdy se nás ptáte, jak je použít, z jakého jsou materiálu a jak je možné je připevnit. Pokusíme se shrnout všechny informace, na které se nás ptáte :)

Sofie první dekorace

Párty plakáty jsou vyrobeny z pružné plastové folie. Rozměry jednotlivých produktů jsou uvedeny přímo v popisu produktu. Již samotné rozměru předurčují použití párty banneru. Pokud jsou vyrobeny s orientací na výšku, jsou nejvhodnější k dekoraci vchodových dveří.

Párty plakát

 

Některé mají taky připravené místo pro nápis - můžete svým hostům připomenout, na jakou párty to vlastně jdou:).

Podélný rozměr párty plakátu je určen hlavně k dekoraci prostoru za rautovým stolem. Připravíte na stůl pohoštění, doplníte stylovým párty nádobím. 

Samozřejmostí je použití párty ubrusu s motivem popř. jednobarevným ubrusem do barvy motivu. Boční strany stolů a prostor nad stolem můžete nazdobit létajícími balonky popř. barevnou organzou.

Sofia první

 

Jakékoliv doplnění dalšími produkty je pouze na Vaší fantazii a volbě. Stolní dekorace, dortové svíčky, závěsné dekorace a další doplňky najdete na www.balonky.cz v motivu Sofie první.

Na připevnění plakátů můžete použít obyčejnou průhlednou lepící pásku, samolepící závěsy popř. lepící hmotu.

Balonky.cz

HOT LINE 777 00 019