Potahy na židle a jejich dekorace - Party-narozeniny.cz

Přípravy na Vaší párty

Potahy na židle a jejich dekorace


Party-narozeniny.cz


Slavnostní atmosféra začíná u slavnostního stolování. A slavnostní stolování začíná u dekorace židlí.

Autor Balónky.cz - centrum IBC 17.07.2016 (16:26)

Může se Vám to zdát "přitažené za vlasy", ale je to tak. Představte si slavnostně nazdobený stůl a kolem něj klasické dřevěné židle. Nic moc, že jo? Ale co s tím?

Je to jednoduché. Židle "oblečeme" do stejnokroje a k tomu použijeme potahy na židle. Na trhu najdete hodně druhů. Určitě se ale zaměřte na správný rozměr a tvar. Takže prvním krokem je měření těch Vašich židlí.

Když už budete mít jasno v rozměrech a tvarech - ještě je zde materiál. Pokud je Vaší zálibou žehlení, tak klidně vezměte krásné saténové a s řasením. Pokud se ale chcete vyhnout žehličce obloukem, tak je určitě tou správnou volbou elastický potah na židle, který se navíc krásně přizpůsobí jakomukoliv tvaru židle a tím vyřešíme i případné nesrovnalosti v rozměrech.

Elastický potah na židle

 

Takže to bychom měli slavnostně potažené židle, ale tím to nekončí. Určitě bude mít Vaše slavnostní dekorace nějakou barevnou kombinaci. Například budete chtít ladit stolování do růžového odstínu. V tom případě můžeme dekorovat židle mašlí z růžové organzy anebo tylu.

Květinová dekorac na židle

Stejnou organzu anebo tyl použijeme i jako šerpu na stůl. Můžeme použít i jiný materiál - např. satén. Vše je věc vkusu a momentální nabídky na trhu. Šerpu vedeme buď středem slavnostní tabule anebo přes dvě místa proti sobě.

slavnostní tabule

Slavnostní dekoraci tabule Vám kromě květinového aranžmá pomůže vytvořit výzdoba z okvětných lístků anebo skleněné konfetky.

Přejeme krásnou oslavu :)

 

Balonky.cz

HOT LINE 777 000 019