Připravte svojí oslavu v Tiché kavárně - Party-narozeniny.cz

Přípravy na Vaší párty

Připravte svojí oslavu v Tiché kavárně


Party-narozeniny.cz


Hledáte místo pro Vaší firemní akci anebo oslavu narozenin? Vyzkoušejte Tichou kavárnu. Spojíte tím příjemné s užitečným :)

Autor Balónky.cz - centrum IBC 07.12.2014 (21:43)

Na jaře roku 2011 vznikl ve spolupráci neziskových organizací 365, o.p.s. a APPN, o. s. (Agentura pro neslyšící) projekt Tiché kavárny, první pražské kavárny, kde zákazníky obsluhují neslyšící zaměstnanci.

11. listopadu 2011 byla Tichá kavárna slavnostně otevřena.

Tichá kavárna

Tichá kavárna představuje prostor, kde mohou neslyšící pracovat, využít své schopnosti a ukázat sobě i svému okolí, že i v tak náročném oboru, jakým je pohostinství, se neslyšící mohou s úspěchem uplatnit. Kavárna slouží rovněž jako tréninkové prostředí a nabízí podporu studentům a absolventům odborných škol pro jejich profesní začátky.

Tichá kavárna přibližuje veřejnosti svět neslyšících, jejich kulturu a znakový jazyk díky kažodennímu setkávání  neslyšících a slyšících návštěvníků kavárny, kteří zde naleznou útočiště před hlučným světem venku. Nahlédnutí do světa Neslyšících přináší nové zkušenosti a zážitky.

Provoz Tiché kavárny je druhem sociálního podnikání, zisk z jejího provozu je použit výhradně k jejímu dalšímu rozvoji a podpoře služeb pro neslyšící.

Tichá kavárna - interiér

Poprosili jsme vedení Tiché kavárny o pár slov k provozu ojedinělého projetku.

 

TICHÁ KAVÁRNA

 

Jsme Tichá kavárna. První pražská kavárna s neslyšící obsluhou.

Hledáte tiché místo uprostřed hlučného města? Chcete ochutnat domácí dorty nebo slané quiche připravené od neslyšících pekařek? Nevíte, kde uspořádat dětskou oslavu? Chcete navštívit výjimečné místo, kde se každá objednávka stává zážitkem? Přijďte k nám! Do první pražské kavárny, kde Vám neslyšící obsluha čte přání ze rtů.

Pro nejmenší hosty kavárny pořádáme dětská divadelní představení, čtení z knih nebo minikina. Dospělí si mohou prohlédnout umělecké výstavy méně známých výtvarníků nebo si vyzkoušet různé rukodělné dílny.

Věděli jste, že umíte minimálně 50 znaků znakového jazyka? Chtěli byste se naučit víc? Přijďte k nám do kavárny na kurzy znakového jazyka „Řekni to rukama“.

Tichá kavárna

 

Není co dodat :) Přejeme kavárně hodně úspěchů a spokojených zákazníků.

 

Balonky.cz

HOT LINE 777 000 019