Průhledné balónky s konfetami - Party-narozeniny.cz

Přípravy na Vaší párty

Průhledné balonky s konfetami


Party-narozeniny.cz


Novinkou na českém trhu jsou průhledné balonky s barevnými anebo zlatými konfetami. Pojďme si tento nový produkt představit.

Autor Balónky.cz - centrum IBC 22.02.2018 (14:19)

Oba produkty najdete v e-shopu Balonky.cz v sekci Balónky různé balení a motivy.

Pro slavnostnější akce (plesy, svatby atd) je asi lepší použít decentnější variantu se zlatými konfetami.  Pro dětskou párty, narozeniny anebo maškarní ples bohatě postačí barevné konfety.

Když si tento produkt objednáte, asi čekáte, že rozbalíte balonky a v nich již budou připraveny i konfety - prostě hotový produkt ihned k použití. Tak hned na začátku Vám musíme sdělit, že to tak není. Balonky v balení jsou klasické průhledné balonky, které jsou na trhu běžně k dostání. 

V e-shopu Balonky.cz je najdete v běžné velikosti 27 cm pod označením 038 Clear, popř. v rozměru 90 cm pod označením 038 Clear.

Dále v balení najdete konfety - buď zlaté anebo barevné. Tyto konfety dle návodu vsunete do nenafouknutého balonku. Balónek nafouknete ruční pumpou.

Má to svůj smysl. Vzduch z ruční pumpy je suchý, tudíž lépe v něm vyvoláte efekt statické elektřiny. Když nafouknete balonky pusou, tak vzduch má vyšší vlhkost a efekt statické elektřiny dosáhnete výrazně později než u balonku nafouknutého ruční pumpou.

A teď přichází ta nejdůležitější fáze. Nebuďte zklamaní, když Vaše konfety ze začátku zůstanou na dně balonků. Je to počáteční fáze, kdy v balonku ještě není statická elektřina. Tu dosáhneme třením balonku - můžete třít balónek dlaní popř. hadříkem. Jakmile vyvoláte efekt statické elektřiny, konfety se začnou lepit na vnitřní stranu balonků. 

Po tření balonků můžete zkusit protřepat konfety uvnitř balonků a uvidíte, že se začnou pomalu lepit na stěny balonků. 

Pokud se chcete vyhnout této části připravy Vaší dekorace, můžete na to jít jiným postupem. Stačí si zakoupit Hi Float. 

Jedná se o tekutý gel, který nastříkáte do nenafouknutého balonku. Balonek promněte v rukou a tím rozetřete gel po celé vnitřní straně balonků. Poté nasypete konfety do balonku. Ty se nalepí na gelovou vrstvu.

Pokud Vám nevyhovují průhledné balonky se zlatými popř. barevnými konfetami, můžete si "vyrobit" průhledné balonky s konfetami dle Vašeho přání. Stačí si zakoupit konfety podle Vašich představ z nabídky e-shopu Balonky.cz.

Návod na přípravu balonků s konfetami najdete na youtube.com - Návod

Přejeme krásnou zábavu :)

Balonky.cz

HOT LINE 777 000 019