Star Wars párty - Party-narozeniny.cz

Přípravy na Vaší párty

STAR WARS párty


Party-narozeniny.cz


Opět je to tady. Každoroční premiéra STAR WARS opět způsobila poprask v kinech. Fanoušci hvězdných válek ze všech koutů světa si opět přišli na své. A pro nás to znamená jediné - začátek nové vlny párty ve stylu hvězdných válek :)

Autor Balónky.cz - centrum IBC 19.01.2017 (10:57)

Pravdou je, že vymyslet motiv pro narozeninovou oslavu puberťáka anebo i dospělého je někdy fuška. A tak stačí zjistit, zda je oslavenec fandou STAR WARS a pokud ano, tak máme vyhráno. Na trhu se totiž díky každoroční premiéře této filmové klasiky nachází hodně produktů s motivem hvězdných válek.

Star Wars párty

Každá správná párty musí začít pozvánkou - a ty s motivem hvězdných válek určitě  na trhu najdete hned několik druhů. Alespoň budou mít hosté jasno v jakém stylu se párty uskuteční.

Star Wars pozvánky

Nezapomeňte označit vchod - nejlépe párty plakátem v motivu STAR WARS :)

Star Wars párty plakát

Pro své hosty můžete nakoupit masky s motive Star Wars. Sice budou vypadat všichni stejně, ale jistě je to potěší a amtosféru celé párty to zdůrazní :)

Star Wars masky

 

Skalní fandové hvězdných válek určitě dokážou ocenit chodící balónek Storm Trooper. Výška 177 cm budí opravdu respekt. Balónek je nutné nafouknout heliem.

Storm Trooper hvězdné války

 

Další klasickou dekoraci a párty stolování s motivem hvězdných válek není problém. Ubrusy, ubrousky, talíře, slámky  popř. kelímky jsou běžně k dostání. Tyto doplňky ale můžete nahradit i jednobarevnou verzí v černé a červené barvě.

Všechny produkty s motivem STAR WARS najdete na Balonky.cz

 

Přejeme skvělou zábavu :)

 

Balonky.cz

HOT LINE 777 000 019