Zařídíme pro Vás "bezva párty" - Party-narozeniny.cz

Zábava pro Vaší párty

Zařídíme pro Vás "bezva párty"


Party-narozeniny.cz


Tedy ne my, ale firma "Bezva párty", která má v nabídce 20 tématických programů pro Vaší dětsku párty

Autor Balónky.cz - centrum IBC 04.04.2015 (23:22)

Pokud očekáváte klasický program pro děti založený na vystoupení klauna, kouzelníka atd, tak Vás rychle vyvedeme z omylu. Agentura nabízí tématické zábavné programy, které Vaše děti aktivně zaměstnají.

Kouzelný cirkus, Hawai, Zvířátka, Výprava na severní pól, Květinová party, Jungle, Strašidelná stezka, Strašidýlka,  Mise na Mars,  Po stopách faraóna, Olympiáda, Malování pískem, Tvořivé odpoledne, Pohádkový bál, Piráti, Cesta do pravěku, Rytířský hry, Upíři v casinu, Fotbal party, Party mix a Party na přání.

To vypadá lákavě. Pokud by jste si ale přece jenom nevybrali, agentura Vám ráda zpracuje program  dle Vašich požadavků. Dlouholété zkušenosti jsou zárukou kvality.

Program na párty

Majitelka agentury Michaela Šámalová nám prozradila více :)

"Pro kluky se nejčastěji objednávají piráti, marťani, pravěk, pro holčičky květinová párty nebo princezny.  Pro starší děti bych dopručila Egypt, Rytíře nebo Olympiádu. Nabídka programů je dost široká, jelikož se k nám klienti stále vrací, tak je třeba jim nabídnout každý rok něco jiného. 

Máme dokonce v databázi klienty, pro které jsme dělali dětskou párty již 9x nebo 10x. Nezbytnými doplňky jsou samozřejmě facepainting, tvarování balónků, výzdoba, třpytivé tetování, skákací hrad, maskot medvídek, obří bubliny apod. Za dobu naší působnosti jsme zrealizovali téměř 600 dětských párty."

párty

Tak to je slušné číslo, co říkáte? A pokud nemáte doma žádné malé caparty, pro které by jste mohli uspořádat dětskou párty, tak nabídka stejně platí i pro Vás. Agentura "Bezva párty" totiž nabízí svůj program i pro jiné příležitosti:

1/ program pro MŠ

2/ program pro ZŠ

3/ Dětský den

4/ Family day

5/ Den otevřených dvěří

Kontaktní informace najdete v profilu firmy "Bezva party".

 

Přejeme skvělou zábavu :)

 

Balonky.cz

HOT LINE 777 000 019