Tipy na narozeninovou párty - Party-narozeniny.cz

Zábava pro Vaší párty


Party-narozeniny.cz

Připravujete párty pro děti a nevíte jak je zabavit? Určitě u nás najdete pár tipů pro hry a zábavu pro malého oslavence i jeho kamarády


Zobrazit článek

Další článkyBojíte se novinek? Možná jo. A tak se možná dodnes bojíte vystřelovacích konfet. Snad se nám povede představit Vám jejich různé druhy a přiblížit Vám použití této novinky.

Pojďte si zahrát balónkovou loterii. Spousta zábavy a smíchu a na závěr pocit sladkého vítězství
Chcete si sami vyzdobit svojí oslavu a neumíte to? Tak pro začátek máme pro Vás jednoduchou a rychlou balónkovou dekoraci - řetězové balónky :)
Dětská oslava a její dekorace, to není až tak snadné. Hodně záleží na pohlaví, věku a individualitě oslavence. Někdo miluje Mickey Mouse a někdo Včelku Máju. Tak snad pomůžeme při přípravě oslavy každému z Vás :)
Před pár lety se objevily poprvé - dortové fontány. Postupně nahrazují klasické dortové svíčky a jejich druhy se rozšiřují. Dnes nejsou jenom obyčejné, jednobarevné - jsou i hrající, točící se, mluvící - no snad Vám je v článku trochu přiblížime.
Chcete skutečně zabavit děti na narozeninové oslavě? Tak nezapomeňte na malování na obličej. Pobaví Vás i caparty :)
Máte pocit, že lampiony patří pouze na lampionový průvod? Velký omyl - zkuste použít pro dekoraci Vaší dětské párty lampiony s dětským motivem :)