Tipy na narozeninovou párty - Party-narozeniny.cz

Přípravy na Vaší párty


Party-narozeniny.cz

Patříte k hospodyňkám, které si rády vyzkouší novinky ve své domácnosti? Anebo jste ze skupiny "nevěřících tomášů" a raději budete používat ve Vaší kuchyni ty starší a stokrát ověřené pomůcky?


Zobrazit článek

Další článkyA pokračujeme v pečení našeho prvního dortu. Dnes přichází na řadu dekorace dortu. My jsme zvolili potahování dortu.

Brožové svatební kytice jsou ve světě velice oblíbené. U nás sice ještě nezaznamenali největší boom, ale vidíme to pouze jako absenci informací našich nevěst - některé o tomto originálním doplňku ještě neslyšely. Tak snad to dnes napravíme :)
Děti na svatební hostině můžou pro někoho znamenat problém. Je proto nutné předem vše naplánovat tak, abychom caparty zabavili a všichni si slavnostní atmosféru užili
My bychom chtěli před zakoupením zboží vidět, mohli bychom si k Vám přijet zboží vybrat? Tuto větu jsme si od Vás vyslechli snad tisíckrát.
Důležitou součástí příprav na Vaší párty je nákup tématické dekorace. Ale není to tak snadné, jak to na první pohled vypadá...
Pořád hledáte originální místo pro Vaší oslavu? Tak máme pro vás skvělý tip - oslava na lodi.
Pamatujete na bonbóny, které rozdávaly děti ve školce, když měly narozeniny? Tak dnes to už nemusí končit u bonbónů. I ve školce můžete připravit správnou dětskou oslavu se vším všudy :)