Tipy na narozeninovou párty - Party-narozeniny.cz

Balónky a dekorace


Party-narozeniny.cz

Ačkoliv se to zdá nemožné, ale je to tak. Hodně lidí neumí správně nafouknout popř. zauzlovat balonek. Proto jsme pro Vás připravili několik rad, které Vám usnadní přípravu na Vaší párty


Zobrazit článek

Další článkyPřekvapil Vás titulek článku? Jste přesvědčeni o tom, že znalost fyzikálních zákonů při nafukování balonků nepotřebujete? Tak to je velký omyl :)

Plánujete garden párty? V tom případě se Vám může hodit dekorace ze svítících balonků :)
Darujte oslavenci nezapomenutelnou párty :) A co jí dělá nezapomenutelnou? Dárky? Hosté? Zábava? Pohoštění? Určitě od každého kousek, ale hlavní je atmosféra. A slavnostní atmosféru zdůrazníte právě krásnou dekorací.
Helium je docela drahá záležitost a proto zákazníci stále častěji využívají plastové držáky na balonky. Ale jak ty balonky na držáky vlastně připevnit? Dnes Vám poradíme, jak na to :)
Tedy ne my, ale firma "Bezva párty", která má v nabídce 20 tématických programů pro Vaší dětsku párty
Párty je již v plném proudu a děti pobíhají kolem stolu. Vlastně nikdo již na svém původním místě nesedí. Pohoštění střídá zábavu a naopak. A v nastalém zmatku ani nevíme, která sklenice je právě ta naše.
Další novinkou na trhu párty produktů jsou svítící balónky. Když budete hledat, určitě v některém z e-shopů tuto novinku najdete. Dnes Vás naučíme udělat si svůj vlastní originální svítící balónek :)