"Malí kuchaři" párty dekorace - Party-narozeniny.cz

Dětská párty

"Malí kuchaři" párty dekorace


Party-narozeniny.cz

Taky Váš malý oslavenec rád "pomáhá" v kuchyni? Tak ho určitě potěší kuchařská párty


Autor Balónky.cz - centrum IBC 06.11.2017 (08:30)

Známe to asi všichni - mamka s taťkou nakoupí hromadu hraček a nakonec se nejvíce malému prckovi líbí "kramařit" v kuchyni. Vytahat velké i malé hrnce, vařečky a "vařit". Pokud je to tak i u Vás, tak určitě malý oslavenec bude mít radost z "kuchařské párty". Zahrát si oficiálně na kuchaře bude pro něj ta největší zábava. Určitě to bude chtít pěknou zástěru - nejlépe pro všechny malé oslavence stejnou :)

 

Zástěra

 A ať je to párty jak má být - určitě musí být na ní balonky. Celá řada produktů "malí kuchaři" je ve světlemodré a růžové barvě, tak zůstaneme u této barevné kombinace.

Balonky "malí kuchaři"

 

Dekoraci doplníme o stolování  - ubrusy, kelímky, talíře a ubrousky. Každý malý host dostane čepičku a jde se na to. Všechny produkty najdete na e-shopu Balonky.cz - motiv Malí kuchaři

Muffiny talíře

A teď to nejdůležitější - co by to bylo za "kuchařskou párty" bez vaření.  Pro malé hosty i oslavence připravíme kynuté těsto a pár ingrediencí na pizzu. Každý malý host dostane část těsta, které si sám rozválí na pizzu a ozdobí. Pečení už samozřejmě bude naše starost, aby nedošlo k úrazu.

Jako sladkou variantu pohoštění připravíme muffiny, krém a zdobení pro muffiny.

srdíčka ozdoba na dorty

 

Nezbývá než popřát skvělou zábavu a taky dobrou chuť :)

 

Balonky.cz

HOT LINE 777 000 019