Dortové fontány a jejich použití - Party-narozeniny.cz

Narozeniny

Dortové fontány a jejich použití


Party-narozeniny.cz

Před pár lety se objevily poprvé - dortové fontány. Postupně nahrazují klasické dortové svíčky a jejich druhy se rozšiřují. Dnes nejsou jenom obyčejné, jednobarevné - jsou i hrající, točící se, mluvícíí - no snad Vám je v článku trochu přiblížime.


Autor Balónky.cz - centrum IBC 11.05.2013 (16:11)

Dortové fontány a jejich použití

Dortové fontány jsou módní novinkou. Objevily se před několika lety a jejich design i použití se rychle rozšiřuje. Nejdříve se objevily na trhu obyčejné jednobarevné varianty. Časem se výrobci domluvili na licencích a na trh přišly fontány s oblíbenými postavičkami disney.

V naší nabídce najdete snad vše, co Vás napadne. Medvídek Pú, Mickey Mouse s Minnie, Zvonilka, Šmoulové, Toy Story i Cars. Prohlídněte si kompletní nabídku v sekci Dortové fontány, určitě si vyberete.

Teď se budeme věnovat různým druhům dortových fontán. Najdete u nás obyčejné, většinou dvoukusové balení. Platí to stejné, jak je uvedeno výše - v nabídce je několik motivů. Na každou takovou fontánku si můžete přikoupit číslovku, kterou vyjádříte věk oslavence. Pozor - jedná se pouze o číslovky, které můžete nasunout na každou z našich obyčejných fontánek.

Pokud se Vám nechce přidávat číslo k nějaké fontánce, můžete si zakoupit rovnou kompletní fontánku - číslovku

Samostatnou kapitolou jsou dortové fontány na první narozeniny. Zvlásť jsou připraveny pro klučičí první narozeniny a holčičí první narozeniny.

Hezkou vychytávkou pro každou párty je dortová fontána s držákem na láhev.

Dále si můžete vybrat jednokusovou fontánu s aplikovaným obrázkem disney motivu.

Pokud chcete ohromit svojí ratolest ještě něčím lepším, můžete zvolit otáčející se dortovou fontánu s hudbou. 

Otáčející fontány můžete mít pro děti s disney motivem, ale máme v nabídce i jednoduché, bez motivu, jednobarevné. Takže oslavenec nemusí být dítě, klidně můžete potěšit hrající fontánou i dospělého pána :)

Pozor, při použití otáčejících se fontán, stejně jako u běžných fontán, zapalujeme samotnou fontánu. Jakmile začně hořet fontána, od ní se zapálí svíčky a tím pádem se začně dortová fontána otevírat, hrát a otáčet se. Kdyby jste zapálili nejdříve svíčky, dortová fontána nebude fungovat.

Pro jistotu jsme pro Vás připravili videoukázky našich produktů.

Jste restaurace a hledáte výhodnější balení? Zkuste se podívat na stříbrné fontány po 15-ti kusech.

Větší balení najdete i v sortimentu venkovních fontán.

Pokud provozujete prodejnu popř. cukrárnu, nabízíme možnost zakoupení dortových fontán v prodejním balení. Stačí vzít od druhu 16 kusů a máte zboží a k tomu i prodejní display. Display totiž obsahuje 16 kusů fontán - viz foto

Věříme, že Vás naše nabídka zaujala a dortové fontány na Vaší oslavě vyzkoušíte :)

 

Balónky s.r.o.

HOT LINE 777 000 019