Foliové balonky čísla - Party-narozeniny.cz

Narozeniny

Foliové balonky čísla


Party-narozeniny.cz

Jsou úžasnou dekorací pro každou narozeninovou párty a na trhu je více druhů. Tak si je představíme :)


Autor Balónky.cz - centrum IBC 27.12.2017 (19:30)

Hned na začátku Vám dáme několik rad, kterými je dobré se při výběru číslovky řídit:

 

1/ věnujte pozornost rozměru balónku - vždy si pozorně přečtěte detail produktu

2/ pokud chcete nafukovat balónek heliem, zkuste v detailním popisu produktu dohledat objem balónku. Snadněji potom dohledáte správné balení helia.

3/ prohlídněte si detail fotky - některé druhy číslovek mají úchyty na horní části balónků - připravené otvory přímo z výroby. V případě pověšení číslovky ze stropu Vám to hodně usnadní manipulaci s balónky při přípravě dekorace.

Důležitý je hlavně první bod - rozměr balónků. Velké rozměry číslovek (kolem 80 cm) můžet nafukovat vzduchem i heliem. Máte možnost výběru.

U malých rozměru - výška kolem 40 cm - ale můžete nafukovat pouze vzduchem. Tedy - je to na Vás, zda nafouknete balonek vzduchem anebo heliem, ale i při nafouknutí heliem létat nebude. Důvod je jednoduchý - samotný objem balónku je tak malý, že objem helia uvnitř balónku neuzvedne ani samotný balónek.

Foliové balonky čísla

 

Barevná škála těchto balónků je poměrně široká. V nabídce jsou modré, růžové (typické pro dětské oslavy), s designem balónků, zlaté, stříbrné, růžové, černé i zlatorůžové. Prostě - vybere si určitě každý.

Balónky můžete zakoupit buď v e-shopu Balonky.cz anebo Narozeniny-party.cz.

 

Přejeme krásnou narozeninovou párty :)

 

Balonky.cz

Tel. 777 000 019