Frozen párty - Party-narozeniny.cz

Dětská párty

Frozen párty


Party-narozeniny.cz

Hitem roku 2015 je motiv Frozen. A určitě tomu nebude jinak ani v roce 2016 :)


Autor Balónky s.r.o. 17.12.2015 (13:12)

Sněhové království (Frozen)  - tento motiv byl rokem 2015 a výrobci se pochlapili. Vyrábí ho hned v několika barevných kombinacích. A musíme konstatovat, že to stejně občas nestačilo. Motiv Frozen se ve velkém stal hlavním motivem holčičích oslav. Tak se pojďme podívat, jaké produkty s motivem Frozen Vám můžeme nabídnout.

Frozen párty výzdoba

Určitě klasiku - fóliové balónky v různém provedení. To je základ krásně vyzdobené párty. A pokud budou létat, tím lépe. Létající balónky dodají Vaší oslavě tu správnou atmosféru. Novinkou jsou 3D průhlědné balónky ve tvaru koule. Mají průměr 38 cm.

Další novinkou jsou různé párty doplňky, například závěsné dekorace. Na délku mají celkem 1,5 metru, takže budou určitě výraznou součástí Vaší párty výzdoby.

Frozen závěsná dekorace

Další novinkou v produktech je papírový řetěz Frozen. Má téměř 4 metry na délku a je složený celkem ze 60 dílů - jsou to papírová oka.

Frozen řetěz

Pokud Vaší dekoraci doplníte o konfety s motivem Frozen  anebo o originální sněhové vločky Frozen, bude jistě Vaše výzdoba dokonalá.

 

Frozen vločky

Samozřejmě je možné Vaší výzdobu doplnit o klasické produkty, jako jsou kelímky, ubrusy, slámky atd. popř. o jednobarevné produkty ve světlé modré barvě.

Všechny produkty najdete v nabídce e-shopu www.balonky.cz anebo www.narozeniny-party.cz.

 

Přejeme krásnou párty :)

 

Balonky.cz

HOT LINE 777 000 019