Návod na balónkové dekorace - č.3 - Party-narozeniny.cz

Narozeniny

Návod na balónkové dekorace - č.3


Party-narozeniny.cz

Návod na výrobu jednoduché balónkové girlandy.


Autor Balónky.cz - centrum IBC 26.12.2013 (17:50)

K výrobě jednoduché girlandy budeme potřebovat průhledný silon a balonky. Máme dvě možnosti. Balónky nafukovat heliem a vyrobit klasickou balónkovou bránu anebo budeme nafukovat balónky vzduchem a vyrobíme klasickou rovnou girlandu, kterou pověsíme v prostoru.

Při nafukování heliem použijeme buď balónky bez potisku (balónky barevné anebo balónky metalické) anebo balónky s běžným potiskem.

Balónky narozeninové  s číslovkou

Začátek silonu přivážeme k pevnému předmětu a druhý konec taky. Vytvoříme pevné lanko, které nám poslouží k upevňování již nafouknutých balonků. Teď postupně budeme nafukovat balónky, které zauzlujeme kolem silonu. Nafouknuté balónky je možné na silonu posouvat a tím dekoraci před ukončením upravit. Po ukončení připevníme na každou stranu silonu závaží a umístíme např. ke dveřím, kde girlanda vytvoří slavobránu.

Při nafukování vzduchem postupejeme stejně. Použijeme buď balónky bez potisku (balónky barevné anebo balónky metalické) anebo balónky visící s potiskem (balónky s opačným potiskem).

Pokud bychom chtěli vyrobit zajímavější a složitější girlandu, můžeme nakombinovat nafukování vzduchem a nafukování héliem. Přesný postup najdete v sekci Videogalerie.

Konkrétně v návodu na výrobu jednoduché balónkové girlandy.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme k dispozici v naší Poradně popř. můžete o svých dotazech diskutovat v sekci Diskuze.

 

Přejeme hezkou zábavu :)

 

Balonky s.r.o.

HOT LINE 777 000 019