Puntíková párty - Party-narozeniny.cz

Garden party

Puntíková párty


Party-narozeniny.cz

Veselá puntíková párty v červeném odstínu


Autor Balónky.cz - centrum IBC 23.10.2017 (07:40)

Pokud připravujeme párty pro děti, je to snadné. Stačí zjistit oblíbený motiv našeho oslavence a máme rozhodnuto. Internet nám potom nabídne širokou škálu produktů, které můžeme použít. Ale co když připravujeme obyčejnou garden párty? Nebojte, nabídka je taky široká. Jedním z oblibených motivů jsou puntíky v různých barevných variantách.

Puntíkové talíře

 

Základem bude určitě stolování - talíře, kelímky, ubrusy i ubrousky. To vše Vám samozřejmě nabídneme v e-shopu Balonky.cz

Vaši zahradní párty můžete jednoduše vyzdobit balónkovým řetězem. Je to rychlá a jednoduchá dekorace. Řetězové balonky můžete nakoupit v různém barevném provedení. Pro puntíkovou párty v červeném odstínu samozřejmě doporučujeme využít bílou a červenou barvu. Návod na přípravu této dekorace najdete v článku Řetězové balónky a balónková dekorace.

 

Řetězové balónky

 

Na správnou zahradní párty patří určitě i lampiony. Popř. je můžete nahradit led balonky - led světla i led balonky jsou dnes běžně k dostání. Pozor - některé led světla jsou blikající a některé jsou pouze svítící. Tak pozorně čtěte popisy produktů.

Puntíkové srdíčko

Nezapomeňme na nejdůležitější dekoraci - létající balonky.  Doporučujeme využít foliové balonky - v nabídce je srdíčko i kruh. Nebojte se doplnit jednobarevnou červenou a bílou variantou.

Příbor červený

 

A teď nezbývá nic jiného, než rozdat hostům příbory a popřát dobrou chuť :)

 

Balonky.cz

HOT LINE 777 000 019