Narozeninová párty - Party-narozeniny.cz

 

H-Květiny


Zaručujeme Vám ČERSTVOST a KVALITU našich květin.

Zobrazit profil firmy


KOUZELNÝ KARNEVAL


Kouzelný karneval založil profesionální kouzelník Jiří Hadaš. Nabízíme zábavné animační pořady pro kluky a holky, kouzelnická vystoupení, dětskou diskotéku a mnoho dalších zábavných aktivit pro děti na Vaší akci. www.kouzelnykarneval.cz

Zobrazit profil firmySpolečenská agentura Calla


Společenská agentura Calla organizuje jakoukoliv oslavu - narozeniny, firemní večírky i svatbu od A až do Z

Zobrazit profil firmy


FLORASERVIS


Nabízíme kompletní květinový servis - suchá vazba, svatební kytice, květinová dekorace, smuteční vazba, hrnkové kytky a podobně.

Zobrazit profil firmy


Veselá kavárna (VesKa s, r.o.)


Veselá kavárna ® je dětská kavárna v Brně - Řečkovicích na Měřičkově ulici, kam můžete přijít s dětmi na výbornou kávu, teplé jídlo, čerstvé domácí zákusky, zmrzlinu či jiný "mls" z naší nabídky ...

Zobrazit profil firmy


Svatbadekor.cz


Prodej a internetový prodej svatebních dekorací a doplňků pro oslavy. Nabízíme svatební dekorace, party doplňky, party servis, aranžování, služby svatební agentury, bižuterii, svatební obuv, svatební oznámení. Půjčovna dekorací, zajištění výzdobY.

Zobrazit profil firmy


Agentúra Wolf


Aranžovaniu balónov sa venujeme na profesionálnej úrovni, využívajúc najnovšie dekoratérske postupy a najkvalitnejšie materiály.

Zobrazit profil firmy


Malování na obličej


Jsme tady pro všechny co se nebojí, že jim děti zmalujeme k nepoznání:-). Malujeme obličeje, tvoříme třpytivé tetování.

Zobrazit profil firmy


Jaromír Kimla - Plavbomat


Naplánujte si oslavu na lodi podle svých představ

Zobrazit profil firmy


Iva Řičánková


Organizace akcí na klíč - plesy, propagační akce, výstavy, narozeninové oslavy - od A do Z - dekorace, pohoštění i program.

Zobrazit profil firmy


Minigolf Kotva


Uspořádat narozeninovou oslavu u nás je bezproblémová záležitost. Vy nám sdělíte své představy, vše ostatní necháte na nás. Dále už se jen Vy a Vaši blízcí bavíte.

Zobrazit profil firmy


Bezva Párty


Organizujeme dětské dny, hry a soutěže pro děti a mládež, zajišťujeme malování na obličej, tvarování balónků, třpytivé tetování. Máme v nabídce 20 tématických programů pro dětskou párty, pokud si nevyberete uděláme Vám párty na přání.

Zobrazit profil firmy


Dárky a oslavy


Vítáme vás v Litvínově, v obchůdku s krásou. Jsou zde pro vás připravené dárky - z autorské tvorby, dárky hodnotné, originální i vtipné. Na klíč vám připravíme jakoukoliv společenskou akci.

Zobrazit profil firmy