Profil společnosti - Party-narozeniny.cz

Profil uživatele

BIANCA-květiny


Rodinné květinářství v Kralupech nad Vltavou. Náš obchod Bianca-květiny nabízí široký výběr řezaných květin pro každou příležitost. Našim zákazkům nabízíme také možnost rozvozu květin v Kralupech nad Vltavou.

Připravíme pro vás květiny pro vaši svatbu, narození dítěte, k různým výročím a příležitostem jako Vánoční, Velikonoční výzdobu, ale také smuteční vazbu.

Najdete u nás široký výběr okrasných nádob pro dekorační rostliny od předních renomovaných výrobců a dodavatelů v oboru, např. Lechuza, Fleur Ami, Nieuwkoop, Plastia a jiné. Prodáváme také víno Vinařství Čech z Tvrdonic, dárkově balené čaje, čokolády, svíčky, nebo keramiku a sklo.

 

Časy doručení ČR

 

pracovní dny

 

Objednané zboží (kytice a další doplňkové zboží) můžeme nejdříve doručit za 3 hodiny od objednávky, pokud je objednávka přijata a zaplacena do 16:00.

 

víkendy a státní svátky

 

Objednané zboží (kytice a další doplňkové zboží) můžeme o víkendu a ve státní svátek doručit, pokud je objednávka přijata a zaplacena nejpozději do 16:00 v pracovní den předcházející víkendu nebo státnímu svátku, kdy chcete kytice doručit.

 

Časy doručení zahraničí

 

pondělí - sobota 

 

Kytice vám doručíme do jakékoliv země ze seznamu zemí v menu „kytice do zahraničí“. 

Je zapotřebí, aby byla objednávka přijata a zaplacena nejpozději do 12:00 hodin v pracovní den ČR předcházející dni, kdy chcete kytici doručit.

 

neděle

 

V neděli není možné kytice doručit.

 

 

https://bianca-flowers.czNení Vám něco jasné? Všechny fotografieKontaktMapa

Otvírací doba


pondělí - pátek (8:30 - 17:30)

sobota (8:30 - 12:00)