Profil společnosti - Party-narozeniny.cz

Profil uživatele

Květinářství City Fleur


Květinářství City Fleur na adrese Praha 1 – Nové Město je v provozu od roku 2012 a specializuje se na klasické, designové a exkluzivní řezané květiny. Zajišťujeme rozvoz květin po Praze.

Květiny doručujeme v Praze do 120 minut od objednání na všechny soukromé a korporátní adresy. Připravujeme svatební i smuteční květiny a kolekce které doručujeme na přesný čas do kostela, obřadní síně nebo místa posledního rozloučení. K doručování květin používáme vlastní kurýry a květiny nakupujeme několikrát týdně přímo z holandské burzy, což nám umožňuje nabízet bezkonkurenční cenu vázaných květin.

Časy doručení ČR

pracovní dny

Objednané zboží (kytice a další doplňkové zboží) můžeme nejdříve doručit za 3 hodiny od objednávky, pokud je objednávka přijata a zaplacena do 16:00.

 

víkendy a státní svátky

Objednané zboží (kytice a další doplňkové zboží) můžeme o víkendu a ve státní svátek doručit, pokud je objednávka přijata a zaplacena nejpozději do 16:00 v pracovní den předcházející víkendu nebo státnímu svátku, kdy chcete kytice doručit.

 

Časy doručení do zahraničí

pondělí - sobota

Kytice vám doručíme do jakékoliv země ze seznamu zemí v menu „kytice do zahraničí“.

Je zapotřebí, aby byla objednávka přijata a zaplacena nejpozději do 12:00 hodin v pracovní den ČR předcházející dni, kdy chcete kytici doručit.

 

neděle

V neděli není možné kytice doručit.

 

https://cityfleur.czNení Vám něco jasné? Všechny fotografieKontaktMapa

Otvírací doba


pondělí - pátek (9:00 - 18:00)