Profil společnosti - Party-narozeniny.cz

Profil uživatele

Květiny Claudie


Naše firma působí na českém trhu v oblasti prodeje a aranžování květin všech druhů a typů. Našim zákazníkům nabízíme také možnost rozvozu květin po Českých Budějovicích.

Nabízíme široký sortiment čerstvých řezaných květin a dárkového zboží. Vybírat můžete z bohaté nabídky dárkových kytic, květin z lásky, kuriózních vazeb, smutečních vazeb. Nabízíme také kompletní svatební květinový servis. Vybírat můžete také z umělých květin a květinových dekorací - aranžmá, věnce, věnečky a dekorace různých typů a tvarů.

 

Časy doručení ČR

pracovní dny

Objednané zboží (kytice a další doplňkové zboží) můžeme nejdříve doručit za 3 hodiny od objednávky, pokud je objednávka přijata a zaplacena do 16:00.

víkendy a státní svátky
 
Objednané zboží (kytice a další doplňkové zboží) můžeme o víkendu a ve státní svátek doručit, pokud je objednávka přijata a zaplacena nejpozději do 16:00 v pracovní den předcházející víkendu nebo státnímu svátku, kdy chcete kytice doručit.
 
Časy doručení do zahraničí
 
pondělí - sobota

Kytice vám doručíme do jakékoliv země ze seznamu zemí v menu „kytice do zahraničí“. Je zapotřebí, aby byla objednávka přijata a zaplacena nejpozději do 12:00 hodin v pracovní den ČR předcházející dni, kdy chcete kytici doručit.

 

neděle 

V neděli není možné kytice doručit.

 


Není Vám něco jasné? Všechny fotografieKontaktMapa

Otvírací doba


pondělí - pátek (9:00 - 18:00)

sobota (8:00 - 12:00)