Profil společnosti - Party-narozeniny.cz

Profil uživatele

Květiny Petr Matuška


Květiny jsou pro nás umění v luxusním podání

Petr Matuška, zakladatel firmy, začal v tomto oboru podnikat již v roce 2002. Účastní se mnoha floristických soutěží a odborných seminářů sledující a rozvíjející současné trendy ve floristice, nejen jako účastník, ale také jako lektor. Slaví úspěch na poli floristiky již několik let.Pod jeho odborným vedením funguje prodejna v Brně – Žabovřeskách již od roku 2004. Prioritou je precizní práce na vysoké úrovni, vždy v originálním pojetí.

 

Interiér prodejny Květiny Petr Matuška Brno se mění šestkrát ročně, vždy s aktuální kolekcí.
Jeho kreativní schopnosti jsou podporovány profesionálně vyškoleným týmem pracovníků, protože KVĚTINY JSOU PRO NÁS UMĚNÍ V LUXUSNÍM PODÁNÍ.
 

V roce 2004 se stal Petr Matuška také autorem knihy Aranžování květin, která vyšla u nakladatelství Computer Press, a. s. v několikatisícovém nákladu. Kniha je určena nejen pro odborníky, ale především pro širokou veřejnost, která se o tento obor zajímá. V knize najdou 25 originálních aranžérských projektů včetně podrobného pracovního postupu a přes 400 barevných fotografií.Není Vám něco jasné? Všechny fotografieKontaktMapa

Otvírací doba


Po–Pá: 8:00 – 18:00
So: 8:00 – 13:00