Profil společnosti - Party-narozeniny.cz

Profil uživatele

Online květiny Jana


Prostřednictvím našeho online květinářství doručujeme kvěiny ke všem příležitostem po Čechách i do celého světa. Ke květinám je možné přidat kvalitní italská vína nebo dárkové koše. Zajišťujeme doručeování a rozvoz květin po celé ČR v den objednání.

U nás najdete květiny pro každou příležitost. Pokud chcete své milé vyznat lásku, tak určitě zaberou osvědčené rudé růže. Když se chcete omluvit nebo jen zvednout náladu, tak zvolte jeden z našich oblíbených míchaných kytic. S námi vždy darujete úsměv, ať už zvolíte růže, gerbery, slunečnice nebo tulipány.

 

Časy doručení ČR

Pracovní dny

Objednané zboží (kytice a další doplňkové zboží) můžeme nejdříve doručit za 3 hodiny od objednávky, pokud je objednávka přijata a zaplacena do 16:00.

 

Víkendy a státní svátky

Objednané zboží (kytice a další doplňkové zboží) můžeme o víkendu a ve státní svátek doručit, pokud je objednávka přijata a zaplacena nejpozději do 16:00 v pracovní den předcházející víkendu nebo státnímu svátku, kdy chcete kytice doručit.

 

Časy doručení do zahraničí

 

pondělí - sobota

Kytice vám doručíme do jakékoliv země ze seznamu zemí v menu „kytice do zahraničí“. 

Je zapotřebí, aby byla objednávka přijata a zaplacena nejpozději do 12:00 hodin v pracovní den ČR předcházející dni, kdy chcete kytici doručit.

 

neděle

V neděli není možné kytice doručit.

 

https://www.onlinekvetinyjana.cz

 


Není Vám něco jasné? Všechny fotografieKontaktMapa

Otvírací doba


nonstop