Profil společnosti - Party-narozeniny.cz

Profil uživatele

St. Gabriel Flowers


Designové květinářství

Designové květinářství s exklusivní předzahrádkou v centru Prahy. Náš veškerý sortiment je dovážen a nakupován přímo na holandské burze v Rijnsburgu a Naaldwijku. Majitel květinářství je současně i nákupčím květin a rostlin a protože si současně zajišťujeme i vlastní dopravu, můžeme tak od začátku klást velký důraz na kvalitu jak řezaných, tak hrnkových a pokojových rostlin.

V St. Gabriel Flowers klademe důraz na pozitivní a individuální přístup k zákazníkům a o veškeré potřeby a servis se u nás stará team profesionálních floristek. Poskytujeme také svatební servis či smuteční servis včetně konzultace, není pro nás žádný problém pro Vás také upravit a přesadit Vaše truhlíky na balkonech a terasách, včetně dopravy po Praze.

Naší další specialitou jsou interiérové a exteriérové květinové dekorace do bytů, hotelů, recepcí, kanceláří, firem, restaurací, i pro jiné příležitosti. Vyrábíme také dekorace na požádání našich zákazníků i z řezaných květin a rostlin, které si vyberou aktuálně přímo v našem kamenném obchodě.Není Vám něco jasné? Všechny fotografieKontaktMapa

Otvírací doba


Po  - Pá 9 – 19 h
So 9 – 15 h 
Ne zavřeno