Profil společnosti - Party-narozeniny.cz

Profil uživatele

Svatební salon Adeleine- svatební a společenské šaty


Vše pro váš nejkrásnější den

Svatební salon Adeleine nabízí půjčování, prodej a zakázkové šití svatebních i jiných společenských šatů. Svoji historii píšeme již od roku 1993, kdy jsme začali nabízet služby nevěstám v provozovně v Židlochovicích nedaleko Brna. V současnosti nás můžete navštívit také v Brně. U nás si vyberou nevěsty i nekonfekčních postav. Výběr svatebních šatů je přes 200 modelů. Vybere si u nás nevěsta malé, štíhlé nebo plnoštíhlé postavy. Součástí oblečení nevěsty je i závoj, bolerko či pelerína, bižuterie, prádlo, rukavičky, pompadurka.

Nabízíme i oblečení pro pány. Pánské obleky v tmavých i světlých barvách. Fraky, smokingy, košile, vesty, kravaty i motýlky. Vše půjčujeme i samostatně. Pánské obleky a fraky zakázkově šijeme na míru. Pokud budete mít svatbu i s družičkami a mládenci, není problém obléci i je. Děti oblečeme tak, aby barevně ladily k nevěstě i ženichovi. Oblékáme děti od jednoho roku vel. 86 až do dospělosti.

Téměř dospělé děti navštěvují taneční a i zde můžete využít služeb našeho salonu. Bílé nebo barevné šaty do tanečních, na maturitní i jiné plesy. Šaty plesové dlouhéspolečenské šaty krátké. Není třeba si kupovat každý rok nové šaty. Můžete si u nás za příznivé ceny šaty půjčit. Náš profesionální team vám poradí, upraví šaty na míru a hlavně si vás bude vážit, jako nejlepšího zákazníka.Není Vám něco jasné? Všechny fotografieKontaktMapa

Otvírací doba


Po.: 10 - 18 hodin 
Út.: 10 - 18 hodin
St.: 10 - 18 hodin
Čt.: 10 - 18 hodin 
Pá.: 10 - 18 hodin
So.: 9 - 12 hodin 
Ne.: ZAVŘENO