Hry a zábava pro Vaší dětskou párty - Party-narozeniny.cz

Dětská párty

Hry a zábava pro Vaší dětskou párty


Party-narozeniny.cz

Připravujete párty pro děti a nevíte jak je zabavit? Určitě u nás najdete pár tipů pro hry a zábavu pro malého oslavence i jeho kamarády


Autor Balónky.cz - centrum IBC 11.05.2013 (17:05)

Hry a zábava pro Vaší párty

Párty hry a zábava

Celou oslavu jste již pečlivě naplánovala? Pití i chlebíčky se chladí v lednici, dort je již taky nazdobený, dárky zabalené a právě připravujete slavnostní narozeninovou dekoraci?  Opravdu máte pocit, že již nic nechybí? Ale ano. Při dětské párty je důležité naplánovat i program pro oslavence a jeho kamarády. Pravdou je, že by se děti možná zabavily i bez Vaší organizace, ale jistou míru dohledu to určitě bude chtít. A znáte to, kdo si hraje - nezlobí :)

Tak pojďme na to. Různých her a nápadů určitě najdete hromadu na internetu. Tak ve zkratce vybereme několik:

1/ Nafukování balonků na čas.

V tomto případě je nutné zohlednit věk dětí. Pokud jsou opravdu malé, tak vytvořit družstvo (maminka + dítě). Touto hrou zabijeme dvě mouchy jednou ranou. V první řadě pobavíme děti (a možná i sebe) a ještě přidáme pár balónků k narozeninové výzdobě. Určitě nenafukujte pusou - doporučujeme dvoucestnou ruční pumpu. Je rychlejší než obyčejná.

2/ Pantomima - hádaní povolání anebo zvířátek

Napíšeme si na lístečky zvířátka anebo povolání (rozhodneme se dle věku dětí) a nahážeme do klobouku. Vytvoříme páry a losujeme lístečky. Jeden předvádí vylosované zvířátko a druhý hádá. Pokud pár správně uhodne zvířátko - získává bod. Výhercem je pár s největším počtem bodů.

Princess taška

3/ Použijeme jeden z našich produktů - Princess tašku s dárky (hodí se pouze pro holčičky) a vyhlásíme soutěž o nejhezčí účes. Vítězem bude samozřejmě pár (kadeřnice i modelka) s nejhezčím účesem (pravděpodobně odměníme všechny děti - už jenom za tu snahu :)))

4/Použijeme další z našich produktů -  Princess párty hra . Hra obsahuje herní plán 62cm x 94cm , 12 x samolepky a masku na oči. Princip je jednoduchý. Děti dostanou škrabošku a samolepku. Uprostřed herního plánu je bod, na který musí poslepu samolepku nalepit. Kdo se trefí svojí samolepkou nejblíže, tak ten vyhrává. Tuto hru máme v nabídce i s jiným motivem. Například Toy Story párty hra, Cars párty hra, Mickey Mouse párty hra  anebo Minnie párty hra. Takže to má výhodu - můžeme zvolit párty hru dle motivu, v kterém jsme vyzdobili celou dětskou párty.

Párty hra

5/ Můžeme vyhlásit soutěž ve skládání Puzzle. Máme v nabídce několik motivů - Toy Story, Cars
anebo Minnie. Balení obsahuje 4 druhy obrázků o rozměru 18 x 12 cm a má 12 dílů. Kdo poskládá puzzle jako první - vyhrává :)

6/ Pokud se rozhodnete vyhlásit soutěž v kreslení - můžeme Vám nabídnout pastelky s motivem Minnie anebo Cars. V balení najdete 8 balíčků po 4 ks.

7/ A pokud by selhaly všechny výše uvedené pokusy o organizovanou zábavu - můžeme nabídnout poslední záchranu - bublifuk s motivem Mickey Mouse, Toy Story anebo s motivem Me to you.

Bublifuk

A závěrem - hlavně nezapomeňte na to podstatné. Na odměny pro vítěze i poražené. Drobnosti na rozdávání najdete v sekci Párty odměny pro děti